ПРО нас

Привіт! Мене звати Марія, і я засновниця ТМ Терра Матер. Я створила цю косметику у тандемі з чудовим хіміком – технологом з величезним досвідом –  моєю мамою Тетяною.

Основна мета – щоб всі засоби, що ми розробили, працювали. Просто по-чесному працювали, були ефективними. Я ніколи до цих пір не була володаркою бездоганної шкіри, і знаю, що таке купа банок за купу грошей, і нуль результату. Я знаю, що таке захват, коли якась мазючка починає класно працювати, змінює твоє життя на місяць, а потім – все. Чомусь більше не діє. Як я від цього втомилася…

А моя мама 30 років працювала хіміком у НДІ, розробляла величезну купу цікавих речей – шампунів, біопалива, паст для чищення, а потім кремів, масок, сироваток та ще багато іншого… Я часто ігнорувала її засоби, купувала розрекламоване, поки не зрозуміла за роки, що не можу й досі нічого путнього собі підібрати.

І я попросила маму розробити для мене лінійку, де кожен засіб доповнював би інший, де компоненти б добиралися не з розрахунку, що модно, а що справді діє і не шкодить водночас. Я дуже довго всі розробки тестувала на собі, зробила багато висновків, було багато варіантів, що не працювали, хоча компоненти були бездоганними. І от нарешті, коли абсолютно всі засоби для догляду за шкірою у моїй ванній стали тільки нашими розробками, коли всі друзі і знайомі вже намазалися ними з ніг до голови, коли зібрані всі експертні висновки та документація, я готова запропонувати їх вам))

Основний девіз, яким я внутрішньо керуюсь – робити по-чесному, бути, насамперед, чесним із собою. Мені здається, нам саме чесності в житті зараз так не вистачає… Тож я не писатиму «еко», «органічне» на тому, у чого немає абсолютно всіх відповідних сертифікатів, лише заради реклами. Я не писатиму на кремах «не містить SLS», адже у кремах за замовченням не може бути ніяких SLS. Але я використовую м’які та безпечні емульгатори, навіть у рази дорожчі за звичайні, тому що я просто хочу зробити якісний продукт, яким мені теж користуватися. Я не використовую ретиноїди та антибіотики, саліцилову кислоту, тому що вони можуть зашкодити майбутнім мамам та їх малюкам (а як часто буває, що перші тижні ще не знаємо, що вагітні). Моя думка – на таких засобах обов’язково треба вказувати, що вони заборонені для вагітних, хай це й не сприяє продажам.

Тож я сподіваюся, що так само, як моя косметика допомогла мені, вона допоможе і вам звільнити свою шкіру, відчути себе вільними від тоналок, ВВ-шок, коректорів та пудр. Ви більше не побачите їх сліди у своєму житті – на одязі, подушці, на мобілці. Вам більше не потрібно буде носити маску, закриваючи своє справжнє обличчя від світу. Це таке щастя, таке полегшення – просто бути собою.

Б’юті блогерам

Якщо Ви зацікавились нашою косметикою та бажаєте зробити огляд, будь-ласка, зв’яжіться з нами! Ми надішлемо безкоштовні зразки, або повну версію засобів зі знижкою 50%.